| Marrythenight a întrebat:

La stiinte ale naturii. in clasa a9-a ce se studiaza la romana, chimie, fizica, si biologie? La mate vom studia aceleasi capitole ca cei de la mate-info? E greu profilul asta? se merita sa il faci?

2 răspunsuri:
| dusmanul86 a răspuns:

O sa faci matematica tip M1 ca si cei de la mate info.fizica 4 ore pe saptmana, chimie 3 sau 4, biologie 2 sau 2, romana 4, fraceza si engleza cate 2.asta daca nu s-a schimbat nimic de acum 9 ani de cand am terminat eu mate-fizica