| adrisss a întrebat:

Bunahappy la toamna incep clasa a IX-a. ce lecturi o sa am de citit? vreau sa ma apuc de acum... p. s.: sunt la mate-info FUNDA mss anticipat

Răspuns Câştigător
| anonymus07 a răspuns:

Pai nu stiu, eu am cititi moara cu nororc de ioan slavici si mi-a prins bine deoarece fiecare profesor va da cate un test dar nu va pune notele in catalog, oricum e bine sa citsti si sa incepi cu dreptulwinking

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Păi dacă eşti la mate-info de ce să citeşti pentru şcoală? Doar eşti la real. Dacă vrei poţi citi de plăcere orice carte doreşti.