| SaRRaMea a întrebat:

Buna la toti.Cine poate sa imi zica anumite chestii legate de jocul CoCo Girl de pe Facebook. Vreu sa stiuy daca ma pot angaza sau chestii de genul acesta. DAU FUNDA celui care imi zice cele mai multe.Pa si toate cele bune la toti.

1 răspuns:
| Bubbles17 a răspuns:

Nu te poti angaja nici unde.Banii ii faci prin misiuni de ex:Schimba-ti machiajul in fiecare zi timp de 5 zile sau multe alte misiuni sau mai poti prin jocurile de la Coco Carnival big grin