| anonym0100 a întrebat:

Buna la toti, vreau sa dau vreo 10 kilograme jos intr-un scurt timp, am 15 ani, voi ce dieta imi recomandati?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BambiSd a răspuns:

Renunta la dulciuri, sucurile de pe piata ( fa-ti tu sucuri naturale), mananca multe fructe si legume si incearca sa nu mananci foarte mult atunci cand iti este foame. Fa mult sport; daca nu iti permiti sa mergi la o sala, poti face acasa genoflexiuni, abdomene, alergari pe loc; daca stai la bloc renunta la lift si urca scarile ( ajuta foarte mult atat la gambe cat si la fese); si alearga mult! Bafta kiss.

3 răspunsuri:
| LovelySmile98 a răspuns:

Uita-te pe acest site http://www.biomedica.ro/slabire.html, pe langa dieta trebuie sa faci si sport(poti sa mananci orice daca faci mult sport dupa)

| xrebecutzax a răspuns:

Pai ar trebui sa mananci mai multe fructe si legume si sa faci mult sport. FUNDA?