| asiral_4469 a întrebat:

Buna la totii. dati-mi niste statusuri plss funda.

Răspuns Câştigător
| andreealove20 a răspuns:

. . ...Sh 0rice v0rba de`a tha vrei Sa aiba si`un efeCt...felul tau de a iubi l`am conSiderat defeCt.

Imi dai leCtii de viatSa, tu , pe Ce baza ? Sunt satula de m0rala Shi de vrajeala pr0asta, Pentru mine, fratzie, nu prezintzi garantzie, Nu veni s`0 arzi aiurea cu impresii de maretzie . . xx

« | SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` ese?tZa tare, aSta e Fetiz†a ¢are te-a ridiCat MEREU i? piCioare` :

# Adu-ti aminte ce greu iti e sa te schimbi pe tine si vei intelege-atunci ce sanse ai sa-i schimbi pe altii

# Este timid si ii e grew sa spuna ca eu pentru. ea sunt cea mai buna'

# Vei cauta privirea mea la fiecare ea din viata ta'

# Imi spui ca snt copilaroasa iarta'ma dar copilul asta nu are timp de o relatie serioasa :*:*

# Are Impresia Ca Eu Stau Sa Il Astept.Dar Defapt Eu Ma Indepartez Incet...Se Uita Atent.Ma Priveste Cu Regret.Asupra Mea Nu Mai Are Nici Un Efect '

# Un carbune aprins E usor de stins O prietenie adevarata NU se strica NICIODATA !

# AS vrea sa cred ,sa pot,visa ,sa te aduc de partea mea , as vrea ca timpul sa-l opresk ,sa-ti spun de fapt cat .Te Iubesk [

# "Raman copilul vesel indiferent de adversari. Caci lumea e prea mica pentru atâtia oameni mari

# Formeaza numarul meu ori ce cate ori vrei sa vorbim, cheama`ma si o sa vin :*

# Ai grija de fata ta ca daca nu ti-o ia altcineva!:X

# Hai sa n`mpartim lumea ... Luna mie , Stelele tie , Oceanul mie , Pamantul tie , dar mai bine totul TIE si tu MIE ! :

# De ce m-as schimba daca prieteni ma iubesc si-asa?

# Ea niciodata n-o sa fie in stare sa te raneasca sa te insele .si daca ti-a promis chiar o sa te duca la stele !

DnD Fac mostenitori familiei

DnD Ling Peretii

DnD BaT Pisica ca nu a fost cuminte

COD ROSU! inundatii la mine in camera plang dupa tine
RĂSPUNSUL ESTE:

T- tandra
E- eleganta
I- irezistibila
U- unica
B- bruneta
E- eterna
S- scumpa
C- curajoasa…

DeCat sa plang Cu vOi, prefer sa rad de vOi ! .

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior .

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d

Iubeste`o ! Nu`mi pasa ! pastreaz`o de tot . iar pe mine priveste`ma si lingete pe bot ! winking

Are Pretentsii`, Are Intentsii` bUne. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme blushing

Stiu ca vei cauta in fiecare EA ceea ce odata adorai la mine ! dar nu vei gasi .

Crezi ca ma faci geloasa?Nea`h.Nu imi pasa:d, ramai cu nasoala ta.Te pupa amica ta`:* !

Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daq esti campion ;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa batting eyelashes 0riginala si Senzuala blushing nu crezi ca` sunt reala` whistling

Draga mea,nu ma privi cu ura...te-a iubit dar stii...eu sunt mai buna.laughing

Ea nu tine cOnt dE mOda.O arde cum o simte!love struck. Ea se imbraca in stilul ei. Iar stilul ei nu minte!:X:X

Sunt o mika vrajitoare.cine ma saruta moare.un baiat m-a sarutat.7 zile a oftat

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti , adu-ti aminte ca ai facut-o deja

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi ShopTi. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta !

Frumusetea este in orice.dar nu oricine este in stare sa o vada

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu

Deseori dragostea nu e un joc,unde zarul chiar nu are nici un rost

" Fiecare cuvant e o speranta in plus... cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape... iar eu inca visez

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat

iubeste baiatul care iti zice ca esti frumoasa nu sexy.iubeste baiatul care te suna inapoi atunci cand iai inchis tel in nas iubeste baiatul care te ea de mana si te arata lumi intregi chiar daca nu esti aranjata.si nu vei regreta

Sunt o mika vrajitoare.cine ma saruta moare.un baiat m-a sarutat.7 zile a oftat.:X:X:X

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti , adu-ti aminte ca ai facut-o deja

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi ShopTi. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta !

Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu

Deseori dragostea nu e un joc,unde zarul chiar nu are nici un rost

" Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez

Saruta`ma cum ai facut`o prima data!

❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti❤❤Te iubesc❤

"Viata e un joc, din care nimeni nu se poate retrage nicicand, ducand cu sine castigul"

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare ...

Stau si privesc afara,vantul bate frunzele se duc ca amintiriile cu tine,cand ma gandesc ca nu mai esti cu mine ma doare sufletul,tu esti acum undeva departe

°º•★Madutza★•º° ❤Asta e felul meu.daca nu intelegi tu azi.atunci intelege maine altu`❤●๋❤

"E în zadar sa vorbesti celui care nu vrea sa te asculte."

A part of you has grown in me. And so you see, it's you and me together forever and never apart, maybe in distance, but never in heart

Tocuri inalte, parul lasat pe spate...Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina.Daca nu esti atent ramaï fara un cent...love struck""

II ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Ejti ingerul ce ma pazeste[:X]Esthi soarEle ce ma inCaLzeste[on the phone...EjtI luNa cAre IN fiecaRe NoaPte imi VorbesTe sH steaUa cAre PT.mINe StraluceSthe[:X][on the phoneSHOBY

Poate ca stii ce-nseamna durerea poate-ai pierdut pe cineva drag Chiar dac-ai plans zile-ntregi nu poti sa arati ce simti cu-adevarat Te doare, suferi, nimic nu mai e la fel

o.totusi ma intreb Daca ma mai tii minte, macar Sau, cum ma tii minte.Ca si, copilu` ala Care eram cand te-ai dus?Sau, ma vezi din Ceruri Asa cum sunt acum?Nu stiu.asta-i intrebarea mea!

[♥]Spui ca sunt fitoasa...Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

O femeie-n viata ta E ca focul, nu uita!

Am un zambet urias pe fata.E numai vina luihappy;x"

Nu o lasa sa plece, stii ca e singura care te intelege! Iubeste`o, fa`o sa uite ca ai fost rece

Ca oricat ai incerca n`o sa reusesti . stii bine , sa uiti zilele senine

Mi`e dor sa tsipi la mine cand te suparam . mi`e dor sa te alint cum numai eu o faceam

Spune-mi, in loc de suflet ce sa pun acum ?

Ai avut ocazia sa alegi , ai ales ,dar ai pierdut`o pe EA

M`am resemnat cand trebuia sa sper…am ascultat cand trebuia sat tzip.am kutat ce se stia pierdut am deschis ce trebuia sa inchid

Uneori ti-ai dori sa fie doar cum a fost...candva

"Sunt genul de fata ipocrita , genul care stie sa minta ca e fericita

Nu trebuie sa mai cauti, iti spun eu unde sunt . în cartier, cu fetele. acolo unde m`ai cunoscut

Uneori as vrea sa fi ramas acelasi copil putin retras...Acelasi copil cand asteptam Craciunul cu nasul lipit de geam

Aşa micuţă cum spui tu că e,păstreaz-o lângă tine că ea te iubeste

Si au fost clipe cand tipam de fericire . si clarrr ! o sa mai fie

Mi-a zis odata mami o vorba desteapta: "printeso,nu alerga dupa caleasca care nu te-asteapta

Sunt perfect imperfecta de cand` ma stiu.Doar ca` am curaj sa fiu cine sunt pana nu`i prea tarziu

Ea niciodata n`o sa fie in stare sa te raneasca ... sa te insele

Si zambeste ... Cineva Acolo Sus te iubeste

Mi`e dor de persoana care imi spunea ca sunt "copila

Stii,toate noptile tarzii. S-au stins cand tu mi-ai spus. Ca stai cu mine orice ar fi..."

Spuneai ca vrei sa schimbi lumea. Intreaba-te mai intai daca se merita !"

O sa am mereu acel Ceva pe care ti`l doresti tu...si nu`l mai are ALTCINEVA]

Imi place cum ma privesti, imi place cum imi zambesti, imi place la nebunie cand bati apropouri ca ma iubesti

Ia`mi amintirea pe care mi-a lasat`o si distruge`o ! Smulge`mi din piept dorinta de a mai fi cu el . Sterge cu sarutarile tale tot ce a sarutat el

"Nu vezi ca tot ce fac cu drag ,fac pentru tine

Ciudat spuneam mereu ca nu vreau ca n-am timp... Iar acum constat c-am inceput sa ma schimb.

"Un zambet nou si o inima de gheatsa."

"E mereu cu capu sus, nu se streseaza! Nu o prea intereseaza ce urmeaza

Daca vrei sa castigi,trebuie sa fi dispus sa pui totul la bataie."

E doar o fata cat se poate de obisnuita .care nu are absolut nimic special . Are zile in care parul ii sta ca naiba . si zile in care arata extraordinar

"Ochii caprui,conturati perfect...dar oricat ai vrea, nu poti sa fi direct

Mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele... Cand plangeam din despartiri sau barfe rele

"Asta-i pentru ai mei Nu o sa le zic numele ca se stiu ei. E pentru noi. Pentru noptile pierdute Pentru sticlele golite in cateva minute

Nu exista blonde proaste bune de senzatii, doar femei cu cap care stiu ce dracu` vor barbatii

Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe. Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte

"Nu ne pasa noua ce spune lumea ! Lumea`i proasta si va fi intotdeauna

Sunt corectata atunci cand mai fac cate`o prostie.Asa am invatat sa pun pret pe prietenie

Da-mi 3 motive sa zambesc!"

Frumoasa in felul meu , si ma place asa . el

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa . daca sunt fericita nu conteaza ."

Ramai copilul vesel indiferent de adversari, caci lumea e prea mica pentru atatia oameni mar

Stiu ca n`auzi asta pentru prima oara. Da`n general cu ce masori ti se masoara

Dar acum el are o fată...si pentru el,fetiţa lui e cea mai importantă

Pentru ca doar tu . cu un simplu cuvant reuseai sa o faci sa zambeasca

Ai stii si tu daca te-ai privi prin ochii mei."

Un toast pentru noi, pentru cei care ne'au avut,pentru bulangii care ne'au pierdut si pentru norocosii ce urmeaza sa ne aiba

Lasă timpul să treacă, ca să faci treaba să meargă… nu te grăbi… vei reuşi

Câteodată îmi place să cred că marea e doar a mea. Si de multe ori îmi doresc si eu să fiu ' m a r e a ' cuiva

Am invatat ca daca vreau trebuie sa dau si daca nu mi se raspunde,inapoi trebuie sa iau

Ai tras adanc in piept aeru` de afara, si m-ai luat in brate pentru ultima oara

Viata merge inainte indiferent de ce-ai facut ♥ Zambeste si fii dulce la fel ca la inceput

De azi am un singur scop! Sa pun fericirea mea pe primul loc

Acum cand e prea tarziu tu spui : Uite baa ea chiar tinea la mine!"

"Iti mai spun o singura data ! O sa iti para rau ca nu ai stiut sa ma pretuiesti ca fata

"Dar te`ai intrebat vre0data Cate`ai putea sa pierzi daca ma dai la o parte si nu ai s` ma vezi?

Cu indiferenţa ta, m-ai făcut mai mare. Acum nu-ţi convine, dar încet, încet calc pe urmele tale şi poate vei afla şi tu ca indiferenţa doare."

M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programu'!

Si?!chiar nu's curioasa cine esti, ce iubesti, ce detesti.ce te face sa zambesti sau pentru ce traiesti ,am prietenii aproape si asta-i tot ce comteaza sti nu voi muri daca numai vi:X"

Nu sunt perfecta,nici nu vreau, nici nu pot…Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt… Si daca nu`ti convine eu n`am sa plang ! Ma Urasti? Problema Ta. Ma Copiezi? Nu`mi pasa.Ma Iubesti? Ce Bine. Un Sfat?Nu Te Lua De Viata Mea. te-am Amagit? S ..."

"Ma Invidiezi? Incearca Sa Fi Mai Buna…Ce Te Intereseaza? Ai Zis Ce`ai Vrut? O Sa Si Ascultzi Ce Nu Vrei. Ca Sa te Multzumec? N`o Sa Ma Schimb Never` Rea? Cu Cine Merita. Tzi-am Zis Ca Te Iubesc? Am Fost Sincera… Bunul Meu Simtz? Depinde De Al Tau ..."

This cat is cat a cat good cat way cat to cat keep cat you cat busy cat for cat 20 cat seconds cat.

Tu o doreşti, şi ea sigur simte.e brutal de frumoasă, te lasă fără cuvinte.te ţine de mână şi`n ochi te priveşte.sunteţi genu de cuplu care se potriveşte!●""

Ai ceva, ce nimeni nu pOate sa`mi dea!Asta e in mintea lui,asta e si`n mintea mea!Zi de zi, pas cu pas ma gandesc ca si el ma iubeshte si eO il iubesc;x!

Daca n-ai fi tu,cred ca mi-ar ramane gol sufletu!

"Si cand imi va fi somn cu tine vreau s'adorm . Cand o sa'ti fie greu , langa tine voi fi eu . Pana'n ultima zi , atat cat voi trai . Iubitu` , vreau sa stii , ca nimeni nu ne va desparti !"

Fiind copleşită de atenţia şi de grija care nu poate veni decât de la un băiat care te iubeşte... ♥

● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! stii că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´si vin ´ !"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferentsa`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. "

.Nu p0tt sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasescc . ;x Nu vreau . Nici n.as incerca.Sa iubescc pe alTcineva. ;x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iiubire . Zi`le ca ma ai pe minne .

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata !

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´:* ´.

If you hold my ` hand ! ´˚. My heart ` beats ` like a drug "

Chiar dacă` zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii. că în spatele lui au rămas` o mie de amintiri vii. ;x"

"e0` sunt o simpLa stea , printre steLe` . sunt 0` fata , printre fete . dar ceea ce ma face de0sebita e drag0stea ta . fara ea n`aj straLuci asa ! ;x"

Daca nu esjti de la Orasj, eSjti de la tSaraa ;-& . Iei primul tren care te laSaa in garaa ;-" . ApOi iei un taxi pana la mall . Bei dOua sucuri sji ai pOrtOfelu` gOl ;-@

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege"

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni ."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu nu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !"

"Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!"

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi . Că se`nvarte ceasul si nimeni nu`l va da inapoi ."

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multsi care nu stiu ce vor • si tsine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •"

"daca rOlul asta mi-a fost dat in acest jOc, O sa`l jOc.totul e scris, nu depinde de nOrOc ! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi Ce vrei ?! asa`mi traiesc eu viata !"

Azi te vreau mai mult ca ieri,da! şi mi-ar plăcea Sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta. Şi dacă as putea sa dau timpu inapoi, As vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi ."

Suna-ma si da-mi o veste de la tine...sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine! Ce frum0asa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarattt "

Nu` te` ingrijOra` din cauza` oamenilOr` din trecutul` tau` . Exista` un mOtiv` pTr` caRe` nu au reushiT` in viiTOrul` taw` ! ;x"ADOR POZA!"

DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`! .` o0 facE ca Si o0` feLina! ... SenTimenTeLe nu Se sterG rapiD din SufletuL meu!`.in fata ta am f0st un c0pil si` ma d0are. || ?"

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!"

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .PenTruu` cA o0` faceti bine`Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare !"

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X""

aUd vOrbee` pArSivee despre mnee`.si kOntinuaa barfaa`.da cand vOrba ajunge la mne.ishi cere sKuzee tarfaa`! Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa! tOtul e show.`!

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree!Cand unu`l o da si celalant o cere!imi gaseskti atatea defektee!retinee.sunt printsesa lui si asta e toot ce conteaza !

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!"

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine. Hai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x ]

Mereu ai fost,esti si vei fii cea mai frumoasa persoana de pe strada!Toti te admira cand esti pe trotuar ! Ce fata de bordura ai ;;]

Daca stii sa citesti, fiecare om este o carte.

Educata de destin, simt mult dar arat putin ;;]
Nu` te` ingrijOra` din cauza` oamenilOr` din trecutul` tau` . Exista` un mOtiv` pTr` caRe` nu au reushiT` in viiTOrul` taw` !

- S-a trezit la realitate GEN . A zis că vrea să se pună pe fapTe . GEN

Ea e zana minunata :X . din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal
In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

Daca nu esjti de la Orasj, eSjti de la tSaraa ;-& . Iei primul tren care te laSaa in garaa ;-" . ApOi iei un taxi pana la mall . Bei dOua sucuri sji ai pOrtOfelu` gOl ;-@
CanD faTHa` intra`n clUbbB` se pUne` pE eA` o luminA` . Isi` cauta victima o faCe` ca si o fElina` sE misCa` lejer aGale printr`o miscare liNa

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mne baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`!"

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat. Hai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x ]

"`!O arde indiferentă băăă proasto[●๋•»Am MuLtI pRiEtEnI cArE`mI sUnT dUsMaNi TaCuTi! CiNe E dEsTePt Sa`NvEtE : pRiEtEnI aU mUlTe FeTsE!«●๋• [o.O]]`!"

Hai trage.ma in piept si tine.ma.n plamani . ! Sa fiu la tine.n cap inca vreo 2 saptamani ;xx !

Vrei sa ma schimbi ? Schimba`te tu primul.Tu esti doar personajul.Eu fac filmul`

Stii`? Cand e vorba de tine ma doare'n 14`

Priveste-o in ochi si observa ca nu minte, Invata sa o cunosti dupa ceea ce simte .♥

Pentru că eleganţza , impune respect
Diferita!Nu poate fi comparata!Nici cu toti banii din lume nu poate fi cumparata!Greu sa ajungi la ea.Firesc!Sunt multe ca ea dar nu toate stralucesc ;x

Iti spo0n d0ar 5 cuvintee`!:Nu mai sunt ca inaintee`!
Are `acel cva`!E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n`are nevoie de tine`!
#Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

•oAm puS SufLe† in kTeva mOmenTe `! De aZi StoP:->SenTimenTe ! O sa raD ,O sa TraieSc . Dar faRa s IuBeSc`! Dar meReu,nu uiTa . Vei raMane SpeCiaL iN viaTsa mEa:*•o°

Si Daca ei Nu O Sa-mi Mai Zica "Noapte Buna". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-mi Mai Zica "Buna".Am Prietene Care ma Suna Sa-mi Zica:Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna :X"

[#.Ai Regretat vreOdataa` Ca ai renuntsat ?La cel pe care intReaga` Viatsaa` l`ai astepTat ?Ai Regretat vReoDataaa` ca Nu` L`ai iertat`Sh l`ai Lasaat sa plecee` Chiar dk n`a meriiitat`?#]

Vreau ca atuNci câNd te gandeşTi la miNe.să spui:"uiTe fata aSta chiar a ţiNut la miNe !

Doar sa-ti vad ochii în lacrimi si-apoi sa ma topesc!:X"

E timid,e greu sa-ti spuna ca pentru el tu esti cea mai buna "

Cu nimic mai speciala,cu nimic mai deosebita.Doar diferita ` !

Am invatSat ca nu trebuie Sa te compari cu ceea ce pOt altSii mai bine Sa faca / ci cu ceea ce potSi sa faci tu ;]

viatsa e o tragedie pentru cel care simte si o comedie pentru cel care gandeste[;x]

× tOt ce cOnteaza este efectuL.

^[diferenţa dintre infidelitatea celor două sexe este foarte reală, încât o femeie indrăgostită poate ierta infidelitatea. Lucru imposibil pentru un bărbat.^

Mi`e dOr de simplele , banalitati pe care le faceai , mi`e dor de simplu` te iubesc , pe care mi`l spuneai.

e o poveste fara nume si fara autor. scrisa in parfum de aripi albe care se zbat in zbor ;x ."

Viata nu e rOz` e chiar mai rOz deCat crEzi`

E timpul sa zambesc!"

Asta sunt eu!Commenteaza ...Pe mine nu ma intereseaza .

Oricee ` ღ S`ar Intampla ` ● ` Nu Raman ` In Spate ` ╚» ` Am Grija Sa ` Fiu ` ღ ` Mai Presus De t0ate

Asta's eu!Nu o sa ma shimbi niciodata!
Am spus nu ma schimb niciodata pentru nimeni
Am spus nu ma schimb niciodata pentru tine
Am spus nu ma schimb niciodata pentru nimeni
O sa merg mai departe orice s`ar intampla cu mine.

Pt unii frumoasa,pentru unii urată,pentru altii dulce,pentru alţii copilăroasă,pentru alţii nesuferită,de unii iubită,de unii apreciată,de altii criticată,aşa va fi mereu pentru că asta sunt eu,şi nimeni şi nimic,nu mă va schimba.
Chiar nu mă interesează de tine şi de persoana Ta,o să ramîn mereu aceeaşi fata care face ce vrea,indiferent de dorinţa sau părerea ta.
Cum vðrbesc sau cum mă compðrt,nu contează ,atitudinea ta FALSA nu ma impresionează eu simt că tot ceea ce fac e bine...si niciodata n'ai sa poţi schimba ceva in mine
Nu'mi place sa mi se spuna ce ar trebui sa'mi placa Nu'mi plac cei care vorbesc cand ar trebui sa taca Nu'mi place sa mi se spuna ce ar trebui sa fac Nu imi place sa renunt la ceva sa fiu pe plac
тє ιυвєѕ¢ :χ`ρєηтяυ ¢α `:»`тє ιυвєѕ¢`:χ
diferentsa dintre mine si tine ? eu n-am sange de tarfa-n vene !

Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea care nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut,si daca nu a fost asa.a fost pentru.ca n’am vrut!

SenZatsSia`e uniCaa`,do0za dE risSc e miCca`.ViCiul mEu impliCaa`d0ar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`

→ Chiar`:* daca`º Iti Gresesc` ●•`ღ` Chiar` daca Sunt ` m0mente` cand` :* Iti lipsesc`º ♥`Sa nu uiti` `º■º Ca` :* te Iubesc` ` ღ`!º•

Decat ` o Drag0stee ` Ce ` nu mai ` Are r0st ♡ ` Mai bine ` Sa uitam :* ` ● ` Ce intre ` n0i a Fost ` :* ღ

→` Nu stiu` ;|` ce Sa` mai ZicC` :]`●` Se vede` ;;]` Clar ca-mi Lipsesti` :-x`ღ` Si`mi vine` :]` sa m0r` :-x` •º`ca `Tuu` ` nu Mai ejti` `

Nu merita` ;] !`ღ` Tu` suferi` ` Si` Vrei sa Fie` bine` ` ●º•`.→` In timp c Lui` ` Nici Nu`i ` pasa` d Tne`

→`♥ ~ `Fii priи†re ¢ei mai bùиi si vezi-†i de †reaba †a,iиvidia si geℓozia mereù vor exis†a!îи†odeaùиa ¢ù ùи pas îи fa†a †ù†ùror!иù †e gâиdii...de¢â† ℓa vii†or`♥←
Imi Placee ` ● Sa Fac ` t0t ` ღ Ce`mi trece ` ` Prin Cap ` → ` fara Regrete ` :* Fara Sentimente ღ ` ` Bine :* ` Sau Rau ` O fac In ` :* Felu ` Meu ●"

ღ ` Imi pare Rau ` :] ● ` Ca te-am Crezut :* ` Ca te-am Iubit ` Cum am Stiut ` :* ♥ ` Credeam ` in Tne ` si In noi ` → ` Visam ` o Viata :] ` Doar in Doi ` ` ♥ `!"

●• ` E mult` ` Prea :] `º tarziu` Pt regrete º` ! ♡` Nu` te-a Uitat :* ` ♥`Da` nici Nu` [-x ` Vrea` Sa te Ierte ` :*

"º• ` Ca amintire ` ღIti las ` Un Aut0graf ` :]● Semneaza ` " Domnis0ara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap ` ♡ ` ! ""

ρяιєтєηια єѕтє υη σкєαη ρє ¢αяє`н мυℓтι νσя ѕα-ℓ тяєα¢α,∂αя ραηα ℓα мαℓυℓ ¢єℓαℓαℓт мαנσяιтαтєα ѕє ιηєαкα.

Dau Rime c0recte` Te ard l sentimente`. Tzi se pare un miraj.-eu itsi spun ca n-ai curaj intra`n anturaj,dar 0ricum` fac ce fac si te sc0t din peisaj`

"●Ea` e` Barbie `:X altele `vor `sa `o `imite `La c`at `de `scumpa3 `este Barbie! `Nu `prea `isi `pot` permite ! ●"

Ee eXcact ca 0o Sstea!;x,Oo veSzi d0ar cand vrea ,D`aia ejti :* nebUun duPpa eaa! `.["

ιтι ραяє ¢α-тι zαмвєѕнтє,ιтι ραяє ¢α тє ρяινєѕнтє,αι gяιנα тє ρяσѕтєѕнтє

тσтι ιмι ѕρυη: -ηυ яєηυηтα- -ηυ мαι ρℓαηgє- -тσтυℓ να ƒι вιηє- ∂αя єυ ℓαѕ ¢αρυℓ ιη נσѕ ѕι ℓє ѕρυη: - ηυ-ι ραѕα ∂є мιηє

ьăăăăăă →Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi ShopTi. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta !

Barfa E Reclama Fara Plata. Deci Barfeste Fata. Oricum eu voi fii mai castigate

In lumea voastra falsa, noi zambim neconditionat.Mereu impreuna prietene ca o poveste cu un final neterminat

Asta-s eu,n-am ce sa fac.Am vazut ce fete-ti plac.Nu`mi voi da ochii peste cap.Nu pot fi cum ai visat!

Cu indiferenta ta m-ai facut si mai tare.Acum nu-ti convine...Dar incet,incet calc pe urmele tale.Si abia astept sa vezi si tu ca indiferenta doare

Unde snt e0 e si el, s` stie ! LoOmea s` stie, il iubesc la nebunie Hai zdreants0 iesi in fata, dai tuu` p0fta d` viatsa Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 qum stii` tuu` mai bine Te ia cu el, tuu` ai vrut, dar el se pisha` pe tine, si m` alege pe minee3`!

EA ramane acum aceeasi printesa dorita de toti . EL a fost doar un capriciu` ce i`a pus bete`n roti . si va fi bine . caci toata lumea stie cine e ea si o asteapta . sa revina cum era odata

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios,Indiferent ºi, logic, într-un final, un prost...ªi-un clasic adevãrat,ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat

Stii vorbaa aia `: . Mortsii cu moRsii`sii vii cu vii` ? . ahaaa ` euu Cu vii meii` sii tu cu mortsiii taii

Ce-i drept nu înþelegi, NU ! O sa te doarã tare.Nu eºti bun în atac,dã-i drumul dracu-n apãrare!

Ultimul meu cuvant... pe cuvant e o directa.ramai tu cu tine faceti o pereche perfecta

Decat sa fiu optiunea ta... Mai bine prioritatea altcuiva...

Dak pentru un moment ai crezut ca o vei distrugee uite`o dupa putin timp: zambeste si e dulce

Ma iubesti?Eu nu.

Ma pocnesti?Te pocnesc.

Ma barfesti?N`ai decat.

te-am insultat? Foarte bine,meritai.

Copilaroasa? DA pentru ca asa vreau.

Rea? Cu cine merita.

Bunul meu simt?Depinde de al tau.

ti-am zis ca te iubesc? Am fost sincera.

Indragostita ?In fiecare zi de altu.

Geloasa?Doar daca am pe cine!

Hello ! . Nu vezi ca esti prost ? . Lasa vrajeala ieftina . Ai zis ca tarfa e mai importanta .Acum ce faci ? . Vii iar la mine ? . http//:sm3ch3rutzu.ho5.com
N`am uitat nici eu nici tu cum ne jucam N`am uitat cat de usor culmea pe cer o atingeam =p~.
Am invatat ca unii vin si pleaca , lasa ca o sa treaca !
Lasa-te purtat de vant. Va fi bine, pe cuvant !
Noi suntem îngeri doar cu o singura aripa, nu putem zbura decât îmbratisati .
Fiecare zi e speciala . Oricum e plin de atractii . Iar daca nu vii tu , nu-i nimic ! Vin altii :] .
Am crezut ca poate ajungem undeva :] . Da n`am ajuns .
Hai . Vino . Lipeste`te de mine .
Nimeni nu-ti da . Daca nu dai .
Pur si simplu e perfect . Ma pierd in bratele lui .
Nu e genu` prea romantic . Da ea l`a scos din minti .
Il simt aproape langa mine-n zilele reci . E acea senzatie care te ajuta sa treci .
Pierdem persoane dragi sau le lasam usor sa plece .Si ne consolam rapid cu gandul ca orice trece .
Cu toate astea eu inca cred in pagini din povesti de iubire ! .
Lumea mea se invarte intre vise , iluzii si orgoliu . Sunt perfect imperfecta de cand ma stiu . Doar ca am curaj sa fiu cine sunt :] .
Cer , soare , doi copii indragostiti , vant , petale .
Din cand in cand isi face din nou loc in inima lui . Si nu va putea uita niciodata ca a fost o parte din el candva …
O privire . Amandoi stii ? . Asta e tot ce ne-a legat inca din prima zi si soarele va straluci cand impreuna vom fi . .
Ma atingi . Ma vindeci . Ma saruti . Ma spinteci . Ma privesti . Ma omori . Dar as face-o pana in zori ! .
Lacrima din ochi pare sa danseze pe ritm de fericire stie sa vibreze ! .
Suntem doi actori . Jucam un rol ciudat . Cu scene pe care nu le-am mai repetat . Si e multa drama uneori si comedie .
Cand totul e de vis . Totul se duce cand luminile s-au aprins .
Sunt genu` sa pun tot la suflet . Da e o mare greseala .
Azi te vreau mai mult ca ieri :] . Mdaa ! . Si ce mi-ar placea sa nu dau doi bani pe privirea ta ! .
Ca simtim mii de sentimente . Fiecare are mii de argumente .
Aroma clipelor . Ce dor imi e sa te ador .
Tot ce simtim se duce de rapa odata cu timpul . Nu mai impartim aceleasi sentimente ci doar venin
EU si TU intr'un cadru imperfect... Ametzitor,copleshitor ma strangi la piept
Certurile stii ,faze , prostii .Sau cand ne purtam ca niste copii . Ce zici ...Ai uitat ? Vrei sa`ti amintesc.tot ce conteaza e ca TE IUBESC
Spui ca adori si ca iubesti, dar nu stii sa pretuiesti.
Spune ca a fost o greseala ca au fost impreuna // Dar inca mai tremura si viseaza ca o tzine de mana
Totul incepe cu o alegere :] .
Atata timp cat mai putem zambi . Cauza nu-i inca pierduta ! :] .
Sec . Mai sec ca orice vin . E faptul ca acum cateva saptamani ne tineam de mana . Acum nu stim cum sa ne ocolim .
Duc gunoiul . Te duc undeva ? .
Dragoste = atractie trecatoare urmata de traditionalul : Du-te dracu ! :] .
Se chinuie sa para indiferent . Degeaba se ascunde :] . Ca e sau nu indiferent . Pe ea o doare fix in cot . Nici acolo ;] .
Ai uitat sau nu , sau o dai ca nu mai stii ? . Sau te scuza faptul ca atunci eram copii ? ;;] .
O minteai . Ii spuneai vorbe dulci . Ea te ierta . Ai crezut ca va merge la infinit . Dar paharu se umplea :] .
Te injosesc fetele ?! . Nu-ti fa probleme . Esti macho ca Johnny Bravo . ca ala din desene .
Nu te opri scumpo . Dai in continuare . Ingerii sunt ca tampoanele au si aripioare .
Ca la anii pe care ii ai esti prea prost sa-ti dai seama ce pierzi :] .
Am lasat in spate tot ce-a mers prost . Ca n-avea rost sa ma intorc undeva unde am mai fost ! .
Nu am regrete . Nu am decat sentimente . Pierdute-n multe absente .
Nu regret nimic , ar fi mult prea tarziu . Raul e deja facut , asta stiu .
Un pix . Un jurnal . Si mii de ganduri . Amintiri ramase . Scrise in acele randuri .
Nu uita ca omu` cat traieste invata ! .
Lesa o are in geanta ;;] . Nu te mai stresa = ; .
Daca vrei sa te joci te invit sa te joci cu alta . Dar cu alta , stii … inima e goala .:]
Camuflaj , Andore , Teasta , Octe , Cedry2k , Nimeni altu` ,
Stii cum e lumea . Azi e cu tine . Si maine iti vrea raul . Da lasa .
Astea-s file din viata mea . Ce mortii matii vorbesti de ea ? . Ai trait in locu` meu sau ce **** matii ? /:] .
De cate ori trebuie sa trag apa ca sa dispari ? /:] .
Intotdeuna fetele au pus suflet . Dar cum baietii n-au reusit sa treaca dincolo de forme . S-au hotarat si fetele sa nu treaca dincolo de portofel ;] .
Nu pune punct cand inima iti cere virgula ! .
Si când te vad întâmplator imi aduc aminte de tot ce a fost ,dar uitându-ma înapoi îmi zic: "Chiar n-are niciun rost !
Imi incep fiecare zi trezindu-ma, uitandu-ma la ceas, si gandindu-ma "Ce fac azi?". Zambesc, si-mi raspund: "Nu-mi pasa."
In viata fericirea ramane un film de scurt metraj . :]
Stii foarte bine . Clipa-i trecatoare . Se pare ca tot ce-i bun nu tine. Moare :] .
Privesc in trecut . Ma pierd . Raman mut .
Nu arunca nici o vorba in vant . Traieste intens fiecare cuvant !
E o poveste fără nume şi fără autor . Scrisă cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor =x .
Stii ? Vad viata ca pe un joc . Sunt pasionata mereu de primul loc !
Asta e d0ar 0 zi,doar 0 zi din sute,e d0ar o alta zi in care viata te ****!
Sentimentele nu au pret . Au valoare , culoare . Ceva atat de simplu nu moare ! ;;] .
Priveste-o in ochi si observa ca nu minte ! . Invata s-o cunosti dupa ceea ce simte ! .
Pun pret pe ce conteaza! am motive sa zâmbesc. Alerg,am vise si caut sa mi le împlinesc.
Nici o **** buna nu poate concura cu dragostea unei fete . [-x
Sunt rare momente de pus in rama ! . Si uite ca viata nu are maini . Dar tot iti da cate o palma ! :] .
Dupa usa asta e un nou inceput !

2 răspunsuri:
| n3bunatica a răspuns:

1.Nu CoNtEaZa FrUmUsEtEa CaRe EsTe In Zadar,DaR CoNtEaZa CaRaCtErUl CaRe EsTe FoArTe RAR

2.As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele

3.Diferita, nu poate fi comparata, Nici cu toti banii din lume nu poate fi cumparata

4.Eu nu am prea multe dar cate le am le merit. Hai gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit

5.Nu o sa uit ceea ce sunt.O sa ajung ce visez.O sa iubesc ce'mi place.O sa uit ceea ce ma doare.Nu o sa iert ceea ce mi se greseste.O sa fiu buna cu cine merita.Si rea cu cine trebuie..."

6.Sunt gata sa traiesc o alta viata.Sunt gata sa afisez tarfelor o alta fata

7.Sunt hotarata sa te iubesc,iubeste-ma si tu. Cand ma invita in oras alti golani le spun NU.Eu sunt fata fara care n-ai putea sa traiesti. Inima mea n-o dau oricui,vezi sa nu-mi gresesti
66.cand totul ti se pare greu si lumea te vorbeste asculta sfatul meu traieste si iubeste
67.imi place sa cred ca o sa te vad poate nu azi.poate candva poate nu acolo poate altundeva
68.sigura pe mine atunci,acum oricand
69. Am o privire care te-a sedus Si cand ma vezi uiti tot ce ai de spus
70. In spaTele Unui Vis se pOathe ascuNde un cOshmar Nu the schimba nU renuntza Urmeaza`tzi viseLe nimeNi nu te pOathe Opri nU ceda Orice ar Fi!
71. iar ploua azi,pe cer sunt nori,stiu ca totul pare fara rost uneori,dar sunt aici,voi fi mereu,sterge-ti lacrimile si zambeste chiar de-i greu.
72.cand t faci mare ai vrea sa fi vedeta,independenta,super inteligenta,toata lumea apare la tv,s lasa filmati chiar la ei in dormitor.oricine poate fi actor ca nu e greu,doar sa abordezi producatorul cu tupeu.spitalul de nebuni are o gaura-n gard ca multi fug si nu stiu cum draq au scapat
73. Oare cati o sa sufere
sa cada din picioare?
sa faca remiza
cand joc eu un meci mare…
viata-i ca 2 zaruri aruncate la intamplare
sa te ridici, sa pleci dintr-o singura aruncare.
74. Nu stii ce inseamna arta de a invinge sa fi fierbinte chiar daca afara ninge.
75. Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Potzi plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange!
76. Vreau sa traiesc, sa nu imbatranesc, Vreau sa iubesc si sa uit sa cresc.
77. Crezi in dragoste la prima vedere sau trebuie sa mai trec o data?!
79. Minti ieftin si prost,Iti stiu replicile p d rost.C urmeaza sa spui iti zic eu dinainte,mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte.Am fost si voi ramane aceiasi fata cuminte cu ganduri rele in minte.
80. Si Ingerii Sunt Gelosi Pe Mine Ca Eu Acum Dorm Si Te Visez Pe Tine
81. o singura luna intr-o mie de stele o singura noapte luminata de ele o mie de ganduri intr-o singura minte si o mie de sensuri in doua cuvinte:te iubesc
82. citesc in ochii tai albastri fericire sh iubire nu te gandi nici un moment ca im sta gandu la despartire
83. roata vietii s'a schimbat am iertat,dar n'am uitat
84. Voi credetzi ca , cu 2-3 vorbe frumoase inima imi castigati?Doamne ce va inshelatzi
85.zi-mi ca vrei,zi-mi ca vrei zi-mi ca iti plac ochii mei
86. Nu arunca nici o vorba in vant,traieste intens fiecare cuvant
87.de ma vei lasa Vei cauta privirea mea .La fiecare ea din viata ta
Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femei ci in a ramane fidel unei singure femei
89. Esti frumoasa, stii prea bine ca e asa,Ca doar nu degeaba toti vor sa fie`n preajma ta,Vrei sa pari naiva, emotiva, nu e rau,Ca nimeni nu`si da seama ce se`ascunde`n capul tau
90. Asa e firea mea nu ma pot multumi cu ceea ce mi se poate oferi Vreau mai mult te vreau pe tine zambesc pentru ca sunt o persoana care vrea sa iti demonsreze ca te iubeste plang pentru ca tu nu ma crezi Te iubesc… dar tu nu vrei sa ma crezi
spune da, spune nu
spune ce vrei tu
ma minti tu, mint si eu nu mi`e foarte greu
tu nu vezi, din ce`a fost ce a mai ramas
la ce bun mai astept?
te las si fac eu primul pas…
92. afara este soare , in sufletul meu furtuna pentru fericirea mea esti unitatea de masura
93. Cand auzi o vorba proasta nu e bine sa asculti, fiindca nu e greu deloc singura sa te minti! Insa e usor sa treci peste tot ce se vorbeste; chiar de lumea se intreaba: "De ce oare ea zambeste?""
93. Plictisita,dar iubita, linistita,dar fericita, mumoasa,dar capoasa, asta-s eu si nu imi pasa !
94. Ce nu-ti place
Ka inima ta la mine trage
95. suntem si vom fi mereu nishte copii care nu vor stii niciodata ce vor defapt si care se vor afla mereu intre fericire si tristetze dragoste si ura sperantza si incredere!
96. Trecem unii pe langa altii zi de zi,pastrand cate`o poveste in buzunarul inimii!
97. Distanta ne desparte si totusi ne apropie…raman singura , aud
doar bataile inimii care ma asurzesc , totul se topeste odata cu
tristetea sufletului tau

O lume in care ne iubim si tu ma stii, ma ai , ma vrei , iar eu Eu te privesc si nu mi-a junge. Te simt si nu ma satur te am , Si te mai vreau

3.cand vara va veni si cu tine eu voi fi prin apa ne vom juca valurile ne vor purta si pe nisipul fierbinte iubire eterna ne vom jura.

4.In lumea mea care e o mare intrebare TU esti raspunsul fara ezitare

5.Atunci cand cerul este acoperit de nori, nu putem vedea soarele, dar stim ca exista. As vrea sa fie la fel si cu noi doi. Nu ne vom putea vedea intotdeauna, dar vom exista intotdeauna unul pentru celalalt.

6.Fara dragoste suntem orfani de toate, fara pasiune, suntem ca o moara de vant spanzurata in vid!

7.Toate zilele sunt nopti pana te vad iar noptile stralucesc ca zilele cand te visez...

8.As vrea sa cred sa pot visa sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat Te iubesc.

9.Saruta-ma si vei vedea stelele. Iubeste-ma si ti le voi da

10.Dorinta de a fi iubit ramane motorul vietii!

11.Noaptea e lumea noastra … luna e stapana Universului iar stelele ne privesc atunci cand ne sarutam …

12.Tu boca a lado de la mia se transforme en un beso! Un beso de ti
es un sueno , un sueno que eu lo amo! Te quiero y te voy amar siempre ,
mi amor , mi dulce amore

13.Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape

14.Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand in ochii tai sa fiu… cea mai importanta fata.
1.Cum E Cand Persoana IUBITA te ignora,cum e cand pe ce-l care-l placi pe alta,o adora INIMA iti PLANGE dar nu ai ce sa faci iti vine sa URLI,dar te abti si Taci

2.nu rascoli cenu stiua trecutului, caci poate vei gasi SCANTEIA care te va arde REGRETUL.

3.Intr-o zi iubirea s-a intalnit cu prietenia iubirea o intreaba pe prietenie: daca eu exist,tu ce rost mai ai?prietenia raspunde: ca sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima

4.Am invatat ca oricat mi-ar pasa mie altora s`ar putea sa nu le pese.

5.Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!

6.e tarziu sa imi ceri sa mai fiu cea de ieri cand uh acum esti nicaieri.dupa cate ne-am zis m-am inchis intr-un vis acolo totul e asa cum mi-ai promis.

7.invata sa invingi lacrima cu un zambet,chiar si atunci cand doare

8.am invatat sa visez,dar in acelasi timp invatz sa-mi tzin ochii deschisi realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu ,dar o accept asa cum e

9.Daca ai pierdut ceva nu fi trist ca nu ai pierdut mult,daca ai pierdut Mult nu fi trist ca n-ai pierdut Tot ,daca ai pierdut tot nu fi trist ca nu mai ai ce pierde!

10.Te caut cu o privire Simt ca tu ma strigi pe mine Nu esti ,nu te pot vedea Tu esti doar in mintea mea

11.Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca s-a intamplat!

12.Va veni o data vremea cand in urma vei privi ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii,dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca: "Asa a fost o data!"

13.cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru.m-ai lasat sa plec

14.Poate incerc prea mult sa m-amagesc ca te pot uita, dar si-acuma simt pe buze uneori sarutarea ta!

15.Zambetul celui care sufera e mai trist decat lacrimile celui care plange

16Nu PlAnGe K s`A tErMiNaT,zAmBeStE ca S`a InTaMpLaT.

17.De multe ori ma trezesc ca ratacesc spre ale amintirilor carari cu sufletul infipt in nori
18.Zambetul celui care sufera e mai trist decat lacrimile celui care plange
19.Iti zic adio printre lacrimi si te las in drum am suferit prea mult ca sa te iert si acum
20.SunT ZaMbETe FaLse,MiNcIuNi Ji ToT Ce SpUi SunT CuV` FaCuTe ScRum!

21.timpul trece, ranile raman chiar daca ma doare o sa-mi vad d drum timpul trece, ranile ma dor vreau sa uit d tine, dar nu e usor.
22.chiar daca sunt tot timpul cu zambetul pe buze nu inseamna ca sunt fericita ci doar incerk s privesc inainte si s las trecutul in urma.
23.asa a fost odata...si nu va mai fi si sa stii ca niciodata nu te voi mai iubi.
24. Zambeste celor care te urasc sa simta ura ta.
Zambeste celor care te iubesc sa simta dragostea ta ,
Iar daca cei care te iubesc te vor trada
Zambeste-le sa simta indiferenta ta."
25. Un zambet nu inseamna intodeauna fericire asa cum o lacrima nu inseamna tristete poti plange cand esti fericit , poti sa razi cand inima iti plange
Am invatat ca prietenia adevarata continua sa existe chiar si la distantza , iar asta e valabil si pentru iubirea adevarata

2.Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata ci PE CINE ai

3.indiferent cat de bun iti este un prieten oricum te va rani din cand in cand , iar tu trebuie sa`l iertzi pentru asta

4.Adevarata prietenie este ca sanatatea. Valoarea ei este rar apreciata pana cand nu ai pierdut-o...

5.Nu sunt singur in ploaie si vant. Am cei mai buni prieteni de pe pamant.

6.cortina uitarii nu va cadea niciodata peste minunatul decor al prieteniei sincere,chiar daca scena va lua sfarsit..."
Dak faci bine esti considerat prea slab.Nu arata dar asta au toti in cap.Ce e cu lumea?!?!Parca a uitat .Sa’ntoark si obrazu celalalt

Mai bine ma prefac ca nu imi pasa si daca nu imi pasa nimic nu ma mai afecteaza

Reuseam sa zambesc in momentele grele.Credeam ca priveam aman2 aceleasi stele.Dar sunt si ele departe si aveau departe.Cand imi sopteau din spate,,renunta la toate"

Te iubea fraiere!Chiar te-a iubit candva.Priveste’o dar stai departe,acum nu te mai vrea.E mult prea tarziu pentru regrete.Tot ce isi doreste e sa poata sa te ierte!

Nu’mi trebuie cuvinte ca sa te vrajesc!Stiu cand sa rad !cand sa fiu suparata !cand in ochii tai sa par cea mai IMPORTANTA.

Fi parsiva atunci cand crezi ca toata lumea te iubeste.Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita.Invata sa stii sa te faci respectata,chiar daca nu toata lumea te inghite.

ti-ai cautat jumatatea printre multe. Majoritatea era copile se credeau" adulte ". Tu vrei pe cineva jumate copil .Jumate adult . Eu sunt jumatate mai putin da` jumatete mai mult

in viata nu este totul roz si oamenii sunt ca niste fiare si uneori toti avem nevoie de mesaje de incurajare.Asa ca vreau sa te incurajez sa te aduni si sa te urnesti din loc,caci daca tu te superi,poti sa muti si muntii din loc

stii.voi fi langa tine.oricat de greu ar fii,o sa ne fie bine.

intelege odata ca am o viata prea prea ritmata . . nu ca nu incapi in ea dar deja e greu si-asa

Din ce spui tu nimic nu ma mai atinge.Ai fost ceva frumos.Acum esti o amintire
Shi zici
"Woow! ce am pierduth!
si zic "Bauu! ce fraier am avuth!"
si.ai da orice sa fim iar amandoi. zici "Heyy! te vreau inapoilove struck"
si zic."neeahh! dispari din fata meaa!".laughing)

sper sa ti placa.am mai multe.astea sunt cateva din ele