| rudfy a întrebat:

Buna la totiiii! cine are nevoie de o admina pe facebook? >: am avut o pagina cu o "javruta" si dupa ce i-am facut 90 si ceva de like'uri. si nu stiu cate la poze puse de mine, avea si notite si toate astea ma sters si a schimbat numele ca sa nu pot sa ma razbun.nu pot porni singura la o pagina nou nouta. asa ca. daca aveti o pagina deja sau aveti de gand sa va faceti una..si aveti nevoie de ajutor, raspundeti la intrebarea astaa pls. oo da si va dau si fundita :*

1 răspuns:
| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Buna,ma gandeam sa imi fac eu o pagina.Si eu am fost admina doar ca sadnu mai sunt aveam 100 si ceva de like-urihappy. Daca vrei imi tr mesaj privat fac eu una happyimi dai poate id tau si vedem noi happy