| rudfy a întrebat:

Cine are nevoie de o admina cu experienta? gratuit si la angajare primiti si fundita. oferta este valabila pentru cei care au deja o pagina pe facebook cu mai mult de 20 like'uri rolling on the floor). Lasand gluma la o parte, promit sa fiu mereu activa pe pagina, sa pun poze, sa fac concursuri intrebari.

6 răspunsuri:
| SameMistake a răspuns:

Hm, de ce nu iti faci tu pagina? :-D

| rudfy explică (pentru SameMistake):

Pentru ca e mult mai greu cand esti pe cont propriu.am zis ca am experienta pentru ca am mai avut o pagina da' am avut-o cu o "javruta" laughing care dupa ce i-am facut publicitate si tot tot tot ma sters.deciii ai pagina? big grin

| SameMistake a răspuns (pentru rudfy):

A, nulaughing. Eram doar curioasa care ar fi motivul pentru care nu iti faci singura, dar am aflat acum :-D

| cosmyna1 a răspuns:

Am o pagina cu 84 de like-uri..iti convine?

| ionelacamelia a răspuns (pentru cosmyna1):

Mai ai nevoie de admina?

| cosmyna1 a răspuns:

Am nevoie de admin doar ca pagina are acum 189. Daca esti interesata...