| anonim_4396 a întrebat:

la yahoo messenger, daca m-am conectat cu cineva, acum imi apare sub avatar,, connected to...,, cum pot sa fac sa nu mai apara? ca nu vreau sa stie toata lista cu cine ma conectez si cu cine nulaughing
multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| blue-star a răspuns:

Pune-ti un link la status si scrie ceva acolo si gata.

2 răspunsuri:
| caricaturist a răspuns:

Buna cf? sunt tip romantic elegant serios si sunt in cautare de o iubita care vrea sa fie in bratele mele daca esti indragostita serioasa te astept in bratelemele contact id de messs neagoe_caricaturistu tel;0747980034 sms draga te astept in bratele mele ? e ok. te pup

| Claudika a răspuns:

Buna! Eu nu stiu cum sa ma conectez prin Yahoo Messenger cu cineva.Imi spui si mie cum se face te rog? Ca nu mi-a raspuns pana acum nimeni.