| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Buna lume..am o mica ingrijorare..referitor la perusul pe care l-am primit recent.Se pare ca ori ii e rupt piciorul ori e scrantit.Eu asa sper sa nu-i fie rupt. Efoarte vioi, zboara doar ca il deranjeaza piciorul.Va arat niste poze cu el prima este cand e liber din cusca si cum i arata piciorul iar a doua e dovada ca poate sta inca pe bara deci atunci pare normal..Va rog sa ma ajutati daca stiti ceva.
file:///J:/poze%20de%20descarcat/New%20Folder%20(4)/IMG_ 0884.JPG

file:///J:/poze%20de%20descarcat/New%20Folder%20(4)/IMG_ 0877.JPG

Multumesc!

1 răspuns:
| stefano200 a răspuns:

De ce nu tragi o fuga cu el la veterinar