| Marilena_7549 a întrebat:

BUna, lume! Stie cina cat costa un cititor de carduri? Dau funda celui mai bun raspuns! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Un cititor de carduri costă în jur de 15-30 lei, unul de 30 de lei având „compartimente" pentru Micro SD, MMCmicro, Mini SD, SD HC class CCC, xD Picture Card, MMC mobile, MMC +Plus, etc.
Baftă!

2 răspunsuri:
| Daea a răspuns:

''Cititor de carduri''? Wow, sa detii asa ceva nu este cumva ilegal?

| C0SmYN a răspuns:

Ce fel de carduri? de telefon? daca da uite aici un site http://www.shopmania.ro/cititoare-de-carduri