| maly_7288 a întrebat:

am un laptop si are cititor de carduri, la inceput puteam sa bag cardul in cititor si il citea, acum bag cardul si nu mi-l citeste, va rog spuneti/imi ce trebuie sa fac.imi trebuie vreun program instalat.mentionez ca am avut calculatorul resetat de ceva timp si de atunci nu am mai incercat cardul. ajutati-ma urgent. funda celui mai rapid

Răspuns Câştigător
| iLOVEquestions a răspuns:

Pai verifica la my computer, removable disk si cred. daca nu il citeste vezi nu cumva sa fie write protection! daca mai ai nevoie de ajutor add la denyy_denysaabig grin