| Cristian0884df11 a întrebat:

Buna lume! Vreau sa cumpar o banda led, unde as putea gasi? In Oradea gasesc la praktiker? Sau eMAG, kaufland? Vreau sa o iau in max 90 lei kit complet rgb cu telecomanda cu tot...happy Astept raspunsul vostruhappy Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Simona_pona_99 a răspuns:

Buna,

Urmareste ofertele la Lidl, Kaufland ca mereu aduc. Chiar acum inainte de sarbatori au avut la Lidl exact cum voiai tu. Pretul tot cam asa 89 de lei era. Poti incerca si la Praktiker, nu stiu sigur daca au, dar poti cauta online pe magazinul lor.

Succes!

| Cristian0884df11 explică (pentru Simona_pona_99):

Multumesc Simona apreciez raspunsulhappy ma-i ajutat o sa incerc sa vad si la Jumbo, Auchan, sau Media Galaxyhappy

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Gasesti unde ai zis! Pretul? nu stiu!