| msonegirl a întrebat:

:*

Luna aceasta implinesc 18 ani, insa nu vreau sa-mi fac ziua la un local (pentru ca lumea barfeste, iar eu sunt perfectionista si nu-mi place).

Voi cum v-ati face majoratul/cum l-ati facut?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

N-am de gand sa imi fac majoratul.Detest tot ce tine de petreceri, de la socializat cu indivizi care i-am vazut de trei ori in viata mea si pana a mima surpriza la primirea cadouriloroh go on
Sper ca de majoratul meu sa fiu undeva in Moldova cu o persoana draga miehee hee

6 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Eu l-as face la mare :X

| gabryel a răspuns:

Eu mi-am facut majoratul la mine acasa, am pus masa, aperitive, alcool, friptura, tort, sampanie, vin si bere, cam asta am consumat, am fost 7 insi, am baut am ras de un tovaras care incerca sa ne cante la acordeon dar nu mai nimerea clapele, am facut poze, clipuri, iar majoratul a inceput la ora 18 si s-a incheat la ora 6 dimineata pentru ca eram toti beti morti si nu mai puteam de somn. asa mi-am facut eu majoratul, mai mult am ras si ne-am distrat.

| ank a răspuns:

De la un timp si eu am inceput s imi pun intreabarea asta.chiar daca e ff devremelaughing
sa ne spui si noua ce ai hotaratbig grin

| Lary a răspuns:

Eu(desi mai am 3 ani)spre sa mi-o fac pe malul marii doar cu prietenii apropiati.Nu are rost un balamuc intreg pentru ca cheltuiesti si multi bani si tu fiind gazda nu o sa te distrezi prea mult.Mai simplu e la plaja si e si mai placut decat intr-o incapere cu 50 de persoane, majoritatea pe care le cunosti foarte putin.

| MsETouch a răspuns:

Undeva afara cu prietenii si cand vezi si tu ce faci asa mai frumos gen un foc de artificii:X

| AmberMyth1 a răspuns:

Ar trebui sa faci ceva special, cum ar fi: petrecere pe plaja cu foc de tabara sau in gradina noaptea cu lumanari colorate si un gratar