| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-ati facut/v-ar placea sa va faceti majoratul? Vreau sa fac ceva diferit (nu clasicul inchiriat local-stat la masa-dansat-plecat acasa) dar nu am idei. Voi ce mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Pai mie mi-ar placea sa-mi fac majoratul in aer liber, intr-o zi de vara [chiar daca ziua mea de nastere este in martie big grin], cu toti prietenii, rudele cele mai apropiate, cu muzica live, si nu numai happy, sa ne zbenguim toti laughing

1 răspuns:
| gabriela a răspuns:

Inchiriaza un "daktari", tractor+ cabina transport muncitori. si toata gasca iesiti la padure, la un gratar si bere. Nu se uita niciodata, mai ales drumul catre casa! La multi ani! distractie placuta!