| andyND a întrebat:

Luna aceasta o sa fie ziua unei colege si cu inca cateva colege vrem sa ii facem o surpriza. Nu ne-am vazut de multisor si am vrea sa ne intalnim undeva in oras, insa nu vreau sa fie banal, gen: ne intalnim pe strada si la multi ani. Asa ca sper sa mai gasesc pe la voi niste idei care sa ne ajute sa o surprindem. Orice idee e binevenita.
Multamwinking

1 răspuns:
| deutSa a răspuns:

Inchiriaza o masa, intr-un local pe care-l frecventati cu colega ta...prefaceti-va ca ati uitat de ziua ei.cheam-o pur si simplu la un suc si du-o la acel local, unde toti prietenii o asteapta... ceva de genul