| Miissss a întrebat:

Luna viitoare e ziua prietenului meu care face 24 de ani.ce cadou as putea sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! poti sa-i cumperi un ceas dragut, un parfum deosebit, o camasa intr-o culoare moderna, care lui ii place mult, o cravata deosebita si eleganta, un stilou cu penita de aur, o carte din domeniul lui preferat, fie beletristica, fie altceva, un CD cu muzica preferata, un lantisor din argint, o iconita argintata, un aparat de fotografiat de calitate, sau orice gadget pe care stii ca si-l doreste, o cutie de bomboane fine etc. Langa cadou ai putea adauga o poza in rama cu voi doi in care sa fi iesit amandoi foarte bine si sa vi se citeasca dragostea in priviri sau un album de poze cu voi doi de la inceputul relatiei si pana in prezent plus o felicitare facuta de mana ta in care sa-i urezi la multi ani si sa-i spui ca il iubesti, ca inseamna totul pentru tine si sa-i multumesti ca exista si face parte din viata ta. Ai putea sa-i pregatesti o cina romantica, sa-l duci de ziua lui intr-un loc special. daruieste-i in primul rand dragostea si sinceritTatea ta si va fi cel mai fericit. la multi ani si din partea mea si multa fericire va doresc!