| irinnnnnaaaaaa a întrebat:

m`am desp de iubitul meu. El ma iubeste, eu il iubesc. Dar el a hotarat sa ne despartim ca sa ne fie noua mai bine, ca sa nu se mai certam in f zi.As vrea niste status-uriwinking sa se potriveascawinking. papa
funda

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca a fost cearta in fiecare zi intre voi cum sa va mai iubiti? Prea multa caterinca.

| briana a răspuns:

Complicat dar ar fi bine sa va mai dati o sansa. Singura voastra problema e ca nu comunicati. Ca sa rezolvati problemele trebuie sa vedeti de ce va certai si sa discutati. Ce va deranjaza unul la altul ce ati vrea sa se scimbe. Stiu ca pare greu gar asta e singura solutie sa fiti impreuna.

| Monicaツ a răspuns:

Astazi...sper sa vars ultima lacrima de dorul tau,astazi e doar o alta zi in care m-am gandit la tine, astazi as vrea sa-ti spun ca mi-e dor de tine mai mult ca niciodata, astazi a plouat in sufletul meu...tot ceea ce am iubit m-a dezamagitcrying