| anonim_4396 a întrebat:

M-ar interesa cateva informatii despre facultatea de asistenti medical de la Timisoara. La anul as vrea sa urmeaz aceasta facultate, m`ar interesa mai multe informatii despre aceasta facultate(cum ar fi examenele, cate sunt, orarul, etc)

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Bravo, asa mai inteleg dorinta ta de a alege aceasta meserie.

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

De ce ai vrea sa fii asistent medical? Avem un salar de mizerie si suntem la cheremul ultimului rrom.Pe vremea lui Ceausescu, profesia asta era respectata, acum a ajuns bataie de joc. Eu te sfatuiesc sa iei in calcul si alte optiuni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am de gand sa raman in Romaniahappy dupa absolvire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As dori totusi niste informatii despre facultatea cu pricina sad...chiar nu stie nimeni?

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns (pentru anonim_4396):

E vechi mesajul.
ce ai facut pana la urma?