| SuntDinWonderland a întrebat:

M-ar interesa niste curusri de dans in Pitesti.Eu sunt din Mioveni si am practicat aici cursuri de dans modern, popular si am facut si cateva sedinte de dans de societate.DE fiecrae data n-am avut noroc. Ba lipsea profesoara, ba nu stiu ce se mai intampla si pot zice ca am cam ratat ocazia de a imi arata potentialul desi pot spune ca ma pricep cat de cat.Acum as vrea sa practic hip-hop, si caut niste cursuri de care sa nu-mi para rau mai tarziu.Repet:in Pitesti. CEva sugestii?

1 răspuns:
| ellaa_3317 a răspuns:

Si eu vreau sa ma inscriu la niste cursuri d hip hop daca gasesti ceva sa imi zici si me tongue