| Vasilina a întrebat:

Ma ajuta cineva cu cateva statusuri frumoase de indiferenta pentru baiatul iubit!?

Răspuns Câştigător
| thefirstangel a răspuns:

A inceput sa zambeasca mai des, iar ei intorc capul plini de interesoh go on. Ce a fost sau nu in trecut, Acum ea a uitat demult! :

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Imi place sa cred ca n`am pierdut nimic.Si daca am pierdut inseamna ca nu`mi trebuia. dar de tine sigur am nevoie ca esti viata mea.:X

Nu respect ce mi se impune sa stii, e foarte simplu e felul meu de a fi! doar pentru tine in viata de zi cu zii

Sa mai numaram si amintiri de vis, nu doar defecte! Are acel ceva, atat de simpla, naturala!"

Zâmbetul durează doar o clipă, dar amintirile tale o viaţă întreagă

viata e ca un castel de nisip, stiu bine, promit sa profit doar un pic.

"Ea e barbie, altele vor sa o imite dar la cat de scumpa ele `nu-si pot permite!:

Spune-i sangelui ce trebuie sa simta, lasa-ti ochii in voie sa minta. Arata-i mainii ce mana sa prinda, danseaza pana cand cerul incepe sa se aprinda

Are putini ani si nu stie ce simte, azi te iubeste, maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea, daca e a lui, nu poate fi si a ta.

E destul cat am avut rabdare.nu te las sa ma calci in picioare, ai pierdut tot pe greseala tawinking. Nu regret ca n`am ce regreta!:

Si daca el no sa-ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa-ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Ochii mei ascund secrete ca jurnalul unei fete

Ai venit in viata mea ca o ploaie calda de vara. mi-ai zambit si-am simtit ca traiesc pentru prima oara

Ìntr'o lume mare cu prea putine usi deschise sunt ìncã o pushtoaicã ce trãieshte printre vise!love struck

N-am trecut, am doar prezent. In pielea mea ma simt excelent

Raman copilul vesel, indiferent de adversari ca lumea e prea mica pentru atatsia oameni mari

Si cand nu v-a mai avea cine sa te ingrijeasca, eu voi fi aici! Te iubesc

Fiecare poveste are un sfarsit. Dar ` In viata... Fiecare sfarsit are un nou inceput!

Nu plange ca s`a terminat, ci zambeste ca s-a intamplat

Prea tarziu pentru regrete, pentru lacrimi! Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!

A inceput sa zambeasca mai des, iar ei intorc capul plini de interesoh go on. Ce a fost sau nu in trecut, Acum ea a uitat demult! :*"

De la capat o iau, dar acum stiu ce vreau

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine

nu chiar toate st asa s dovedesti ca l iubesti... dar si celelalte sunt dragute.

fundita? plsss

5 răspunsuri:
| Vasilina explică:

Sa fie cat mai frumos scrise.cu simboluri, inimioarebig grin

| Vasilina explică:

Care imi plac dau funda.happy

| Vasilina explică:

Mersi DenisseDulshe06 mi-au placut statusurile tale...
sa mai lasi.big grin

| Anaalex520 a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html