| krewoman a întrebat:

Mă ajutați și pe mine? Am o pagină de Facebook, dar din greșeală m-am șters de la administratori. Cum pot să mă pun din nou ca administrator?

Răspuns Câştigător
| Rary_Dary_1998 a răspuns:

Poti sa ii rogi pe ceilalti admini ca sa te adauge din nou pe tine (altfel nu mai poti fi unul dintre admini)!laughing) fundita?

4 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Pai daca mai pagina respectiva mai are administratori te pot adauga ei

| krewoman explică (pentru ViVi99):

Și dacă nu?

| Supps a răspuns (pentru krewoman):

Si daca nu inseamna ca esti un copil prost care crede ca nimeni nu stie pe aici ca o pagina FB nu poate sa existe fara sa aiba cel putin 1 administrator, iar un administrator nu se poate sterge pe el insusi din randul administratorilor.

Sunt cam satul de copii ce incearca sa fie mari hacări, punand pe altcineva sa faca treaba in locul lor.
Sfatul meu, du-te si te uita pe Minimax sau joaca-te cu jucariile in sufragerie.

| krewoman explică (pentru Supps):

rolling on the floor e totusi saptamana mare supps. Si prin limbajul tau dai dovada ca TU esti mult mai imatur ca mine. Ms totusi de raspuns happy