| DarkAngel98 a întrebat:

Pai cum sa incep, sunt administrator pe o pagina pe facebook si astazi a intervenit o problema. Dimineata am postat ceva si totul era ok.Azi m-am intors de la scoala pe la ora 4 si am vrut sa mai postez ceva si.supriza! Nu mai eram administrator. Mai sunt alti 2 administratori in pagina si i-am intrebat daca ei mai sunt administratori si ziceau ca nu. Ei au crezut ca eu i-am sters dar le-am explicat si acum asteptam sa vedem ce o sa se mai intample. Intrebarea este : Voua vi s-a intamplat asa ceva vreodata? Daca da explicati-mi mai multe si daca va revenit. Voi incerca sa dau si o funda pentru un raspuns sincer.

2 răspunsuri:
| DarkAngel98 explică:

Pai a 2 oara nu merge si inca n-a mers? De cand nu-ti merge? Raspunde-mi intr-un comentariu te rog

| teo2502 a răspuns:

Este greu de zis fiindca mi s-a intamplat de doua ori.Prima data si-a revenit.dar a doua oara nu.Totul este de noroc, dar cred ca isi va reveni