| Dumis a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu un sfar cu ce as putea sa ii cumpar prietenei mele de ziua indragostitilor?

Răspuns Câştigător
| CryForYourLove a răspuns:

O bratara finuta de argint impachetata frumos, asezata intr-un buchet de flori ar fi perfect.

8 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Ceva original care sa aiba legatura cu relatia voastra. Bafta

| doreal a răspuns:

Un trandafir rosu cred ca e cel mai potrivit lucru.

| CryForYourLove a răspuns:

Ce buget ai?

| Dumis explică (pentru CryForYourLove):

100-200 lei

| CryForYourLove a răspuns (pentru Dumis):

O bratara finuta de argint impachetata frumos, asezata intr-un buchet de flori ar fi perfect.

| criiele a răspuns:

O bratara o esarfa un lantisor pe langs una din asta si un buchet de flori

| michelladin a răspuns:

Un parfum, un buchet de flori

| ElSwe3R a răspuns:

Depinde ce varsta are... Daca e de 15-17 ani nu trebuie mare lucru...Un buchet de flori cu o ciocolata..Sa stii ca gestul conteaza!

| Dumis explică:

Am cam 100-200 lei