| YLLL a întrebat:

Ma chinui de o ora sa pun niste muzica pe un cd. Am downloadat vreo 3 versiuni de Nero, dupa ce se incarca, dau dublu click pe program si mi se instaleaza niste programe ( Reebot Validator, Microsoft NET bla bla.) si pe urma imi apare o eroare:The file for installation requirement Microsoft NET framework 4.0. Client could not be found.The installation will now stop. Singuru care merge e Nero StartSmart dar nu pot sa inteleg cum se foloseste.

1 răspuns:
| Tchami a răspuns:

Dowloandeaza Ashampo Burning Studio happy este mai usor de folosit ca nero.
P.S : cand da'ti sa il instalati sa dati pe limba Romana happy!
Bafta!