| ayase a întrebat:

Ce este si la ce se foloseste acest program: „Atheros Client Installation Program "

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Atheros este un furnizor de drivere daca nu ma insel, cred ca iti instaleaza ceva drivere happy

| ayase explică (pentru Mann02):

Eu il am pe pc si nu stiu la ce foloseste. Vreau sa-l dezinstalez.U ce zici?

| Mann02 a răspuns (pentru ayase):

Nu il dezinstala, ca probabil o sa iti dezinstaleze niste drivere...
da, m-am uitat pe net si zice ca are legatura cu wireless-ul tau... deci nu dezinstala ca probabil ca nu o sa iti mai mearga wireless-ul pe urma.

| ayase explică (pentru Mann02):

Thanks! :X