| Lexy_8521 a întrebat:

Ma gandeam ca in decembrie sa imi cumpar o chitara vi sa inavtz sa cnt la ea imi doresc de foarte mult timp asta.si eu vroiam sa cant rock alternativ dar sa mearga sa cant si ceva mai lent, vroiam sa va intreb daca e bine sa incep direct cu chitara electrica, nu am mai cantat deloc la o chitara pana acum si daca e bine sa incep cu una electrica. ati incercat chitara asta : http://www.soundcreation.ro/......d1772.html este buna avand in vedere pretul destul de mic.plz help me. da da si fundita :)

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Si mie mi se pare o minune.in general sunt foarte scumpe. dar dupa cate arata acolo la detalii. e destul de buna.