| Popaandreea4679 a întrebat:

Buna, ma întrebam dacă am facut acest lucru corect.M-am decis sa ii scriu prietenei mele cu care am rupt contactul acum patru luni. Vreau sa menționez ca nu ne-am certat din lucruri mari happy i-am scris ceva de genul "hey buna, ai timp cândva sa ne întâlnim pentru ca am câteva lucruri sa îți spun și prefer sa vorbesc cu tine fata in fata, înțeleg dacă nu vrei" ma gândesc la ea de mult și ca îmi e dor de ea știu ca nu exista mari șanse sa fim din nou prietene dar ma gândeam sa nu existe un regret mai târziu.Voi ce ziceți? Am facut bine?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic că ai făcut bine. Dar dacă acesta a fost motiv de ceartă, ai face bine să o lași în pace definitiv, și să cauți alta.

| Fiorella00 a răspuns:

Ai făcut bine, foarte politicos și foarte direct. Din păcate dacă ea nu v-a vrea să îți mai vorbească nu îți poți pierde timpul. Știi și tu cum se spune, viața merge mai departe. Tu doar fi împăcat cu tine însuți pentru că ai încercat să mai repari prietenia, nu avea niciodată remușcări.