| Andsix a întrebat:

Buna ma numesc Adrian.Si vreau sa va intreb cum se numesc pastilele.....acele care sa-i pun lu prietena mea sa vrea sex cu mite
ca deamu a doua saptamana nu mai vrea. ajutati-ma plizzzzzzz...

1 răspuns:
| ShadowGhost a răspuns:

Buna Adrian.Scuza-ma dar tu cand esti impreuna cu cineva vrei sa faci sex incontinu, mai lasa-i si ei spatiu, ce naiba.Nu faci bine deloc daca vrei sa ii dai pastile si sa se rascraceasca si sa se culce cu tine.Pana la urma o iubesti sau o vrei doar in pat? Dupa parerea mea las-o mai moale frate, sunt fata si daca as afla ca prietenul meu vrea asta, m-as desparti de el imediat.