| justmeagirl a întrebat:

Buna ma numesc Lorena as vrea niste- porecle pentru numel-e -meu dar as vrea ceva mai original big grin -cele mai originale primesc fundita

9 răspunsuri:
| emm a răspuns:

Lorre`; Lori;
Si am mai auzit porecle de la numele asta cum ar fi :Lorette; Loriny; Renatta thinking

Oricum, frumos nume :*

| santy a răspuns:

Buna! e foarte frumos numele Lorena.Nu inteleg de ce cautati mereu porecle, derivate. Poarta-ti numele asa cum e ca e frumos papa!

| VampDiaries a răspuns:

Lorenaș, Renuțu, Lorna, Lona.

| Pandicorn123 a răspuns:

Pai nu stiu ai putea sa iti pui ca porecla lorenutza sau ena sau ar mai putea fi lor ar suna bine lor ca de ex " hey lor ce faci?" intelegi bafta sper ca te-am ajutat

| florabianca42 a răspuns:

Uite numele e frumos si poti gasi multe porecle:"Lory","Lea","Lore","Lorennyta","Lorelush", Lorynnutza"...
Sper ca ti-am fost de ajutor...

| Anomaramona a răspuns:

Lorena->Lory-> Ory. Deci Ory( e original nu?)

| ZuZiiii a răspuns:

Ar fi cateva. "LoLo","Lore","NaNa","Lora","LoLi","Lolipop","Lorett","Ena". sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| unleashed68 a răspuns:

Loo, Lore, Loly... Good luckwinking

| AlegoRRRia a răspuns:

Cred ca numele tau e super frumos ce zici de lea sau lena lore ceva? nu mai stiu nu sunt asa de buna la pus porecle