| xXLucianXx a întrebat:

Buna, ma numesc Lucian si am o intrebare pentru voi, daca crush-ul meu place pe altcineva, e normal sa fiu dezamagit dar sa sper in continuare ca intr-o buna zi va fi cu mine?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, ești doar fraier să aștepți după cineva interesat de altcineva

| Violleta2022 a răspuns:

Daca crushul tau iubeste pe altcineva, este normal sa nu mai speri deloc, fiindca nu sunt sanse sa te placa alta data, daca oricum nu te place acum. Oamenii nu se schimba niciodata, iar simpatiile si antipatiile, sunt prezente la toti.
Cauta-ti alta fata! Una care sa te placa si ea.

| Andreeush a răspuns:

Ar fi bine să accepți situația și să nu te mai gândești la ea.
Îți vei pierde timpul dacă aștepți să fii cu ea.

| Mandeliu a răspuns:

Sa fii dezamagit? Poate.
Sa speri in continuare ca prin cine stie ce intorsatura o sa fie iar cu tine? Nu, treci peste, nu e sanatos.

Succes!