| Andreica_1627 a întrebat:

Ma numesc Luciana Andreea si nu stiu cum sa imi pun numele la facebook...idei? dau fundalove struck!

Răspuns Câştigător
| Avon_8981 a răspuns:

Poti opta pentru numele de familie si doar numele.
Sau poti pune cele doua prenume: Luciana Andreea.
Pe facebook nu e ca pe Hi5, sa ai nevoie de anumite "nume".
Fi originala! Funda?

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Luciana Andreea [+nume de familie]
Pe facebook se pune numele real si complet.

| Bibuşca a răspuns:

Lucy Deea

| Laya a răspuns:

Facebook-ul nu este hi5-ul sa-ti pui ce nume ai chef. Mi se pare normal daca iti pui numele tau real. Cei care-si pune nume dupa cum ii taie capul sunt de obicei copii care vor sa iasa in evidenta, pitipoance care n-au ce face sau baietii d'aia "smecheri". Deci, dupa cum spuneam e mult mai dragut daca folosesti numele tau real, multi apreciaza asta! :*