| Livie a întrebat:

Ma numesc Olivia si nu stiu ce porecla mi s-ar potrivi. Va rog ajutati-ma
Multumesc:*

6 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Oliv sau Liv.

| VadTot a răspuns:

Pai si noi cum sa ti gasim tie o porecla odata ce nu te cunoastem?
o porecla nu se pune doar dupa numele care l porti si din mai multe chestii din comportamentul tau smd... eu asa stiam.rastalmacind numele tau ti s ar putea spune.happy cum? deci roaga-i pe colegii tai sa ti gaseasca o porecla care probabil te cunosc mai binehappy

| Villy0po a răspuns:

Oli, livia, livutza, livi, livo, ovia, ovitza

| oliviaaa a răspuns:

Pe mine tot olivia ma cheama )))) DAR NU tias recomanda sa portio porecla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oli.

| Rolanx a răspuns:

Oliva coliva