| Anabella01 a întrebat:

Ma numesc Selly. Ce pot face daca prietena mea are un prieten si am fost cu el o zi ca sa vad daca o inseala si dupa aia l-am enervat atat de tare incat sa nu mai fie cu mine sa spuna ca nu vrea sa o insele pe prietena mea. Si i-am spus aseara prietenei mele si s-a suparat pe mine f tare, dar eu nu vroiam sa fiu cu el, vroiam sa vad daca o inseala, si acum ea nu vrea sa ma ierte si s-a suparat f tare pe mine. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sergiu1989 a răspuns:

Incearca sa ii explici situatia adevarata ca u doar vroiai sa verifici daca relatia lor reprezinta inceredere, si acum te-ai certat cu el intentionat sa nu reprezinti o amenintare pentru relatia lor. Daca ii explici tot sunt sanse mari sa te ierte daca intelege situatia din punctul bun de vedere daca nu o sa considere ca ai vrut sa te combini cu prietenuso si ca de aceia v-ati certat pentru ca u iai cerut sa fie cu tine si el te-a refuzat ( nu uita baieti mai si mint in situati de astea de limita ). succes

1 răspuns:
| mihaelamia a răspuns:

Nu cred ca trebuia sa te bagi in treaba lor.dar daca ati este asa de buna prietena o sa te iertewinking. funta?big grin