| anonim_4396 a întrebat:

Hey! ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi? deci.una dintre prietenele mele cele mai bune s-a suparat rau de tot pe mine fiindca ieri am sunat-o si m-am cam tipat la ea si ea s-a enervat foarte tare si mi-a spus ca nu mai vrea sa fie prietena niciodata cu mine...am mai vb putin prin mesaje cu ea, dar dupa ce i-am spus ca imi pare rau nu mi-a mai scris nimic si am tot incercat sa o sun dar nu imi raspunde...ce sa fac ca sa ma impac cu ea? funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Las-o putin sa se gandeasca ce vrea sa faca, nu o mai stresa cu telefoane sau mesaje...las-o vreo 2-3 zile. Poate dupa o sa te intrebe ea..sau dupa doua zile o intrebi ce face. daca e bine ..si o intrebi dac vreti sa va impacati. daca nu actioneaza ea.winking Pup!hee hee

6 răspunsuri:
| AlexeHellsing a răspuns:

Vă veți împăca în cele din urmă, și nu e nimic rău în asta. Prietenii se mai ceartă din când în când, dar trebuie să se împace.

| Dragonfly6 a răspuns:

Dacă te-ai țîpat la ea... cred și eu că s-a speriat și s-a enervat.

| Bianca306 a răspuns:

De ce ai tipat pe ea?

| ElleAhx a răspuns:

Daca sunteti prietene adevarate, o sa va impacati in cele din urma. asa sunt prieteniile... si cu bune si cu rele.

| DeeDee10 a răspuns:

Pai am inceput sa ii reprosez niste chestii si plus de asta mai eram si putin nervoasa ...in fine. long story

| Criina a răspuns:

Daca sunteti prietene adevarate, va ve-ti impaca intr-un timp. Funda? puppy dog eyes