| simona_4173 a întrebat:

Buna ma numesc simona am 15 ani si am foarte multe probleme si cu parintii si asa cu prietenul, povestea mea este :am un prieten de 23 de ani inainte de a fi cu el am fost 3 luni cu fratele sau mai mare are 26 de ani fratele sau, pe actual il cheama marius el ma iubeste si din noaptea Invierii am inceput sa discutam despre despartirea mea de fratele lui, el ma inteles si ma apreciat ceea ce fratesu nu a facut, nu am avut relatii intime cu nimeni si nici nu intentionez sunt prea mica pentru asa ceva, parintii mei nu sunt de acord ca sunt cu marius deoarece provine din aceeasi familie dar nici familia lui nu ma vrea pe mine pentru ca sunt prea mica, ce sa fac va rog ajutati-ma sa continui relatia sau sa pun capat noi ne iubim dar nustim ce sa facem va cer sfatul va rog mult! si plus ca tata este dincolo la munca ai mei imi tot spun sa las tampeniile aste asi sa imi vad de scoala dar inimii nu-i poti poruncii!@~!

4 răspunsuri:
| Dey_1617 a răspuns:

Buna.eu te-as sfatui sa te desparti ai 15 anistraight face
Adica na ganditi`va aman2 crezi ca el o sa te astepte?
El e mare mai, mai ales fratele lui de 26 ii urat.
Nu mai sunt baieti?
Gandeste`te logic el indata se insoarastraight face
Asta ii adolescenta.incearca sa vorbesti cu el,daca va iubiti cu adevarat, vorbiti cu parintii lui si ai tai.da`ti dovada ca va iubiti, arati parintilor ca sunteti fericiti ca va este bine. daca nu vrei sa te desp de el.
Sper ca te-am ajutat.
Ast rasp sa`mi spui cum a mers:*
Funda?blushing

| tpuu a răspuns:

Salut. eu iti spun sa inchei chestia asta cu persoane mai mari decat tine, frate totusi nu vreau sa te simti prost dar cu unu d 23, 26 de ani. totusi. are ceva in minte baietii de varsta asta. poate sa te aibe la ddegetul mic si sa te inmoi si sa spui ce face el. dupa aia ai sa regreti. gasesteti unul de varsta da sau mai mare cu un an. totusi chestia asta e prea de tot, parintii thai au dreptate.

| dolly_2106 a răspuns:

Buna.cred ca acest lucru trebuie sa il hotarati voi doi.winking

| bebe_3056 a răspuns:

Lasate la mana ta fato cauta unul de varsta ta.Sa aveti aceleasi interese.