| MaRiAnAsg a întrebat:

Bună
Mă poate ajuta cineva? am proba la liceul militar în 3 aprilie dar nu pot face flotări altă problemă nu am
Nu aș vrea să pic este visul mei să merg acolo dar nu am muncit flotarile, am crezut că proba sportivă este în mai, cei de la înscriere nu mi-au spus asta m-au sunat acum 2 zile și mi-au spus că am proba în 3 mi-au zis ca mă programează dar am crezut că doar la interviu... dacă știe cine o tehnica pentru flotări sau ceva...nush ce să fac nu vreau să pic din cauza asta m-am antrenat atât
Mai ales pentru proba de 1000 de m????????

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca il iei pe nu in brate este evident ca nu vei putea face flotari.Chinuie-te zilnic pana cand iti iese si apoi incearca sa faci un anumit numar, peste cateva zile maresti numarul si tot asa.Succes!

| MaRiAnAsg explică (pentru dullcat):

Mulțumesc pentru răspuns, dar trebuie să fac mână miercuri mă chinui de cava vreme și tot nu pot...sunt fată cred că nu am suficientă putere în brațe...