| allyna123 a întrebat:

ma puteti ajuta nu-mi merg emoticoanele le yahoo mesenger(cand am instalat mess-ul n-u mers iar pe urma au mers iar acum iar nu merg)please help me

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

YAHOO MESSENGER - Lipsa emoticoane! Mai intai verifica in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program' si vezi daca ai alte Smiley's -uri(emoticoane) instalate si anume -> SweetIM! Daca ai dezinstaleaza-le -> Selectezi programul din cadrul lista(in cazul tau SweetIM), si click pe 'Uninstall' (Eliminati) ->da un restart pc si intra pe Yahoo Messenger ->vezi daca iti merg emoticoanele! Apoi intra in Internet Explorer -> Tools -> Internet Options apoi click -> deruleaza in jos pana la -> Multimedia si bifeaza optiunea -> "show image download placeholders" and "image shows" (show pictures). Vezi foto http://i169.photobucket.com/albums/u203/angrymouse/ie.jpg
Succes!