| daniella2665mih a întrebat:

Buna!
Ma puteți ajuta, va rog, cu idei de numere pentru mașina, pornind de la numele Daniela-Mihaela?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred ca se mai poarta personalizarea numarului de masina in functie de nume? laughing Plus, ar trebui sa alegi si un numar, iar apoi sa vezi daca e disponibila combinatia.

| DWAtri a răspuns:

Desigur, iată câteva sugestii de numere pentru mașină pornind de la numele Daniela-Mihaela:

- DM-001
- MHD-007
- DAN-333
- DLH-555
- MIH-888
- ADN-777
- ELM-888
- DMI-999
- HMD-111
- LDA-246

Sper că aceste sugestii te pot ajuta să găsești un număr bun pentru mașină.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru DWAtri):

Folosesti chatgbt pentru raspunsurile de genul?

| suntserios a răspuns (pentru DWAtri):

Absolut nicio legatura cu intrebarea raspunsul tau... hahaha