| DannaDellRay a întrebat:

ma-ti putea considera nebuna, dar imi puteti spune ce sa fac ca sa ma imbolnavesc, nu stiu sa am poate vreo alergie sau ceva. Chiar am nevoie de ajutorul vostru, o prietena de-a mea e in spital si vreau sa fiu cu ea dar nu ma lasa parintii. Multumesc mult :**

Răspuns Câştigător
| Vegetariana a răspuns:

E foarte dragut din partea ta, dar sunt sigura ca o sa o revezi in curand, ai rabdare. Incearca sa mai vorbesti cu parintii tai si pana atunci poti s-o suni pe prietena ta. happy

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

*m-ati
Nu, nu te putem ajuta, pentru ca nu stii ce ceri. Mai reflecteaza putin, nu e normal sa iti doresti asa ceva!
Cu placere!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu poti avea garantia ca vei fi la un loc cu ea.