| Adry05 a întrebat:

Mai am si eu 2 intrebari pentru voi, in cazul in care nu e prea mare deranjhappy. Deci prima intrebare suna cam asa:
Daca ai bagat pe cineva in lista, poti vedea daca ti-a dat respingere sau accept in lista de mess? Daca da, cum?
Si a 2-a: Va merge Youtube? Ca mie de ieri nu-mi mai merge. Cand vreau sa intru pe o melodie, mi se blocheaza tot internetul si numai merge nicio fereastra. [decat mess'ul]
Deci? aveti vreo idee?happy Oricum, multumesc anticipat si o zi buna la toti!happy

Răspuns Câştigător
| Bubless a răspuns:

Buna.
Da, poti vedea daca cineva ti-a dat accept sau nu. Daca ti-a dat accept iti apare acea fereastra unde trebuie sa mai dai si tu accept. Daca nu ti-a dat accept nu iti apare.
Pentru youtube trebuie instalat google chtome. Scrii pe google download google chrome, apoi intri, il downloadezi si voilla!
Daca ai vreo neclaritate, imi scrii un mesaj privat.
Sper ca te-am ajutat!
Multa sanatate sa ai!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La prima intrebare: daca acea persoana ii vezi ca pune (pending invitation) nu te-a acceptat si trebuie sa te accepte.
Imi merge bine youtube.

| Adry05 explică:

P.S. am uitat sa precizez, ma intereseaza mai degraba cum vad daca mi-a dat respingere:d, caci stiu ca acceptu-l iti apare sa-i dai finish. Dar respingerea unde o pot vedea?

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

1. Atunci când o persoană te refuză după ce i-ai dat add, îţi apare un mesaj. Dacă nu e nici finish nici acest refuz, înseamnă că nu a luat nicio decizie încă.