| Silvia a întrebat:

Aveti idee de ce nu imi merge youtube`ul?crying
De ieri nu pot asculta nicio melodie pe youtube... ce pot sa fac? Voua vi s`a intamplat? Cum ati rezolvat?
P. s. Nu pot accesa youtube`ul nici de pe opera, nici de pe internet explorer... ajutati`ma va rogworried

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silvia e de vina Adobe Flash Player am mai avut probleme de genul asta! Donloadeaza si instaleaza din nou acest programwinking!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfauiescsa astepti cat va timp
mie mi s-a intamplat pana acum de 3 ori nu e nimic grav happyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downloadeaza adobe flash player-ul... mie nu imi merge pe opera crying cred ca e prea noua laughing))rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza Adobe flash player ala sh mie-mi numi meresad p opera si nu stiu c sa faq