| alexa18 a întrebat:

Mai demult am vazut un program la care iti puneai poza si iti arata cu ce actor/actrita semeni. Stie cineva cum se numeste? Si bineinteles dau

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| marett16 a răspuns:

My heritage

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si nu stiu din ce cauza, dar dupa un timp am putut sa intru, mai asteapta cateva zile si mai mult ca sigur va porni, stiu din mai multe experiente ca asa se intampla, dar din ce cauza nu stiu.pate ai schimbat de prea multe ori parola si probabil de aia, dar peste cateva zile vei putea intra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu dracu