| Muppet a întrebat:

Buna happy. mai e puțin si vine balul bobocilor si nu prea ma idei pentru proba de originalitate. puteți sa-mi dați ceva idei?
Mulțumesc happy

2 răspunsuri:
| Maya. a răspuns:

Eu zic o piesa de teatru ceva mai speciala sau grea.Sa aiba un efect asupra publicului.

Un cantec imbinat cu putin teatru sau de ce nu un musical, unde tu sa fii normal 'rolul principal' (vei avea nevoie de niste prietene)

Succes!

| BUFU_7128 a răspuns:

O sceneta, un dans, o demonstratie, fetele d obicei aleg dans sau scenetetongue.conteaza si tema baluluihappy