| Live.Laugh.Love a întrebat:

Mai e putin pana la Revelion :d, cu ce-mi sugerati sa ma imbrac? ( o sa merg cu prietenii la munte, la Sibiu, cred ca o sa fie foarte frig happy ) :* ajutat-ma va rog...

3 răspunsuri:
| Ys a răspuns:

Nu inteleg ce conteaza hainele pentru mine conteaza sa te distrezi si mai ales cu iubitul de revelion...suna frumos:X:X:X el va iubi asa cum esti asa cum t-a iubit si pana acuma.ConteaZA sa ai o amintire frumoasa

| ralucaralu a răspuns:

Pai la Sibiu sau la munte? Sibiul nu e chiar la munte si nu e frig. Eu sunt de aici, poate m-am obisnuit, dar aici mi se pare cel mai bine. In seara aceea poti sa iti iei o pereche de pantaloni mai eleganti si o bluza la fel, eleganta. Oricum nu va fi afara banuiesc deci trebuie sa fie cald. Deasupra poti sa iei o haina groasa, dar in acelasi timp eleganta si ceva pe cap. Poti sa iei pantofi de oricare sau daca iei fusta niste cizme elegante. Iti sugerez sa ai la tine si niste haine mai groase in caz ca iesiti pe afara. Iti urez mult succes si distractie placuta!

| GreenSky a răspuns:

Echipament de ski.ca e frig pe aicihee hee
Serios.vezi ca muntele e aproape si eu zic ca merita sa mergeti si pe partie. Iar in seara de Rev. daca o sa stati inauntru.imbraca-te cu ceva elegant!happy
Poate ne vedem!:d