| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Revelion la munte, unde?
S-au trezit toti prietenii acum ca vor la munte de revelion... Vor la Brasov, dar deja nu prea mai gasim, eu as vrea un loc mai putin stiut... Si ma gandeam la Baile Herculane sau prin zona pe acolo, a fost cineva? Sau unde recomandati?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cavnic Maramures...

| AC4S4 a răspuns:

Incercati prin Apuseni, Maramures. Sunt zone frumoase si totusi nu foarte aglomerate.
Desigur, depinde si de unde stati, cat timp doriti sa petreceti pe drum.

| FruttiFresh300 a răspuns:

La păltiniș sus în munți. O să fiți singuri acolo. Am fost odată și ne era teamă de aglomerație, dar am fost singurii acolo laughing