| be4utyfull a întrebat:

Heiii TPU:*. Dau fundita! Deci este ziua mamei mele maine dar acum dupa ce trece de ora 12 as vrea sa ii dau un cadou.Nu prea am ce nu pot merge la magazin. Vreo felicitare ceva... orice mai special. fundita fast!

2 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Poti sa-i faci o felicitare mai frumoasa.
sau daca ai plastelina la indemana fa-i un breloc, un inel ceva semnificativbatting eyelashes[le pui la copt pentru. a se intarii]
sau daca nu, cu aluat [la fel il pui la copt] dar inainte il pictezi sa fie mai frumos.Btw. La multi ani mamei tale:*.
Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes.
Fuunda?

| bogdytm a răspuns:

Pai nu mai ai prea mult timp, stii cum e in viata sunt lucruri mai de pret de cat lucrurile materiale si un simplu"La multi ani mama, te iubesc" cred ca ar valora mai mult decat un cadou.