| mariutza a întrebat:

maine la scoala clasa mea cu diriginta am hotarat sa ne uitam pe dvd la niste filme de comedie si nu stim la ce filme sa ne uitam, va rog dati'mi voi exemple de niste comedii care chiar merita vazute

Ms!

7 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Mean Girls.:X
Daca va uitati la scoala nu prea cred ca ar trebui sa va uitati la American Pie.hee hee
17 Again
Hairspray
Taking 5
Princess Program Protection
St. Trinian`s
Another Cindrella Story
She`s the man
Cadet Kelly
Big Daddy
The Mask
Unaccompanied Minors
The Clique
Baby Mama
Freaky Friday :X:X:X:X:X Prea tare filmu :X:X:X
Big Fat Liar.

Vizionare placuta!

| Pho3nix a răspuns:

SexDrive.
Sigur o sa va placa.laughing

| gabryel a răspuns:

Mr. ben

| mariutza explică:

@Lora Draga mea maine este ultima zi de scoala din semestrul I deci maine nu facem orewinking

| Kqzu97 a răspuns:

Un gentelman de 2 bani, Kung Fu la gramada, Puicutele si Vagabondul, Inca un film cu adolescenti(merita vazut)

| andriana_;) a răspuns:

Ho ho ho

| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a răspuns:

1. Mean Girls (2004) – cu Lindsay Lohan, Rachel McAdams si Tina Fey. Despre ‘the plastics’ si influenta lor (fete de liceu populare, de obicei blonde proaste si pline de bani).
2. Love Don’t Cost a Thing (2003) – cu Christina Milian si Nick Cannon. Un loser care plateste cea mai populara tipa din liceu sa o arda cu el… vedeti voi ce se intampla mai departe.
3. American Pie (1999) – de departe unul dintre cele mai marfa filme de acest gen, nu e nevoie sa-i fac vreo prezentare. Nu se mai fac comedii ca atunci sad Primele 3 parti sunt cele mai tari, pe urma se strica de tot.
4. Cruel Intentions (1999) – must see. Daca n-ati facut-o pana acum, nu mai asteptati straight face Cu Ryan Phillippe, Reese Witherspoon si Sarah Michelle Gellar.
5. She’s all that (1999) – un clasic big grin Cu Freddie Prinze JR si Rachael Leigh Cook. Povestea tipului popular care pune pariu ca poate transforma orice tipa ‘naspa’ din liceu in "prom queen", si ajunge pana la urma sa se indragosteasca de ea…
6. Boys and Girls (2000) – tot cu Freddie Prinze Jr. Si cu Claire Forlani ( love struck ) si Jason Biggs (Jim din American Pie). Un tip si o tipa care se tot ciocnesc pe parcursul vietii, si ajung… impreuna, evident.
7. Down to you (2000) – mda, tot cu Freddie Prinze JR big grin Omul asta era de baza in astfel de filme pe atunci… si joaca alaturi de Julia Stiles.
8. Not Another Teen Movie (2001) – combinatie intre toate comediile cu adolescenti laughing Cuvintele sunt de prisos, trebuie vazut.
9. 10 Things I Hate About You (1999) – unul dintre cele mai tari filme cu adolescenti, varianta moderna a "The Taming of the Shrew" (n-am idee care e traducerea … "Imblanzirea Scorpiei"? straight face Whatever. Shakespeare rulz)… Ma pregatesc sa-l revad. In Memoriam Heath Ledger. Mai joaca Julia Stiles.
10. The Breakfast Club (1985): "Mama" filmelor cu adolescenti big grin 5 elevi total diferiti, aflati la un loc in detentie… o dimineata care le va schimba vietile.