| Alexa_9107 a întrebat:

Maine ma duc cu prietenii la piscina, iar astazi mi-a venit menstruatia. Imi curge foarte putin pentru ca iau anticonceptionale. Nu am fost nincaieri vara asta si chiar vreau sa ma distrez putin. Ce sa fac? Sunt sigure ob-urile?

2 răspunsuri:
| Deea_3705 a răspuns:

Buna! depinde de corpul fiecareia o prietena de-a mea a fost in sitauatia ta si a folosit ob-uri sper sa iti fie de ajutor.succes

| allestrumf a răspuns:

Mie mi-a sps o prietena ca daca iti iei chiloti cu tampon, slipi si o pereche de pantaloni scurti poti sa intri in apa si nici nu ai sa te patezi. Sper ca te-am ajutat.