| anonim_4396 a întrebat:

ce faceti? am o intrebare, mi-a venit menstruatia si imi curge foarte putin,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| biencutza123456 a răspuns:

Ai mai observat si alte schimbari ale menstruatiei in afara de asta?

| Ela2013 a răspuns (pentru biencutza123456):

Nu stiu, nici nu am luat seama. nu m-a durat burta, doar atat.

| biencutza123456 a răspuns (pentru Ela2013):

Nu stiu ce sa zic Mada... Poate e asa cum zici tu de la stres, poate ai racit putin ca poate ai spalat ceva cu apa rece sau ai stat fara papuci sau din astea si nu ai bagat in seama, sau poate e ceva hormonal.Asteapta sa vezi la urmatoarea menstruatie daca va fi la fel si pana atunci ai grija de tine:*