| anonim_4396 a întrebat:

Maine se strang manualele la scoala... Dar eu nu imi gasesc 2! Am nevoie de cateva sfaturi pentru ca nu stiu ce sa fac... M-am uitat pe net, iar produsele vin peste minim 2 zile. PLZ!(nu am stiut ce categorie sa pun)

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Nu are nimic! I le dai pe alea pe care le ai si o intrebi pe bibliotecara ce faci sau cand poti sa i le dai pe alea lipsa, in caz ca ti le cere. Si la mine in clasa au fost care au pierdut manuale si nu le o mai cerut bibliotecara.

| anonim_4396 explică (pentru Anon31241212):

Mersi. sper sa se intample la fel ca la tine. la mine diriga e fff dura...

| Anon31241212 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa ca o sa se rezolve. Mult succes!